0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
FC Bayern Munich
-
-
Fortuna Dusseldorf
inprogress
۲۱:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۲
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۸:۰۰
Hertha BSC
۲
۰
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Schalke 04
۰
۱
Werder Bremen
Finished
۱۸:۰۰
1. Fsv Mainz 05
۰
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Viktoria Plzen
-
-
FK Mlada Boleslav
inprogress
۲۰:۳۰
SK Slavia Prague
-
-
FK Jablonec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SK Sigma Olomouc
۱
۲
1 FK Pribram
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۱
1 FC Slovacko
Finished
۱۸:۳۰
FC Fastav Zlin
۱
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Superliga
FK Partizan
-
-
FK Mladost Lucani
inprogress
۲۰:۰۰
FK Napredak Krusevac
-
-
FK Radnicki Nis
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FK Radnik Surdulica
۱
۱
FK Proleter Novi Sad
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Premier League, Playoffs 1-6
Maccabi Tel Aviv FC
-
-
Hapoel Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Maccabi Haifa FC
-
-
Hapoel Tel Aviv FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Beitar Jerusalem FC
-
-
Hapoel Beer Sheva FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Korea Republic K-League 1
Gwangju FC
۱
۱
Ulsan Hyundai FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۱
۰
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۲:۰۰
Busan I Park
۰
۰
Suwon Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Gwangju FC
-
-
Sangju Sangmu Phoenix
Cancelled
۱۲:۳۰
Busan I Park
-
-
Daegu FC
Cancelled
۱۴:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Holstein Kiel
۱
۲
DSC Arminia Bielefeld
Finished
۱۵:۳۰
SV Sandhausen
۳
۱
Hannover 96
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC
۱
۱
FC ST Pauli
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Nuremberg
۰
۰
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania A Lyga
Vilnius FK Zalgiris
۰
۱
Vilniaus Riteriai
Finished
۱۶:۳۰
FK Banga Gargzdai
۲
۰
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
FK Banga Gargzdai
-
-
FK Kauno Zalgiris
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Panevezys
-
-
Vilniaus Riteriai
Cancelled
۱۸:۳۰
  Estonia Premium Liiga
FC Flora Tallinn
۳
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۴:۳۰
FC Kuressaare
۳
۲
JK Narva Trans
Finished
۱۴:۳۰
Tallinna JK Legion
-
-
Tartu JK Tammeka
inprogress
۲۰:۳۰
JK Narva Trans
-
-
JK Tallinna Kalev
Cancelled
۱۴:۳۰
Nomme Kalju FC
-
-
FC Kuressaare
Cancelled
۱۴:۳۰
Viljandi JK Tulevik
-
-
Tartu JK Tammeka
Cancelled
۱۷:۳۰
  Armenia Premier League, Championship group
FC Ararat-Armenia
-
-
FC Shirak Gyumri
inprogress
۱۹:۴۵
  Serbia Prva Liga
FK Zarkovo
-
-
FK Zlatibor Cajetina
inprogress
۲۰:۰۰
FK Graficar Beograd
-
-
OFK Backa Palanka
inprogress
۲۰:۰۰
FK Novi Pazar
-
-
FK Dinamo Vranje
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany 3. Liga
SV Waldhof Mannheim 07
۱
۲
Krefelder FC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۱
۲
FC Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Magdeburg
۰
۱
1 FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen 1912
۱
۳
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۶:۳۰
FSV Zwickau
۲
۲
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۳۰
SG Sonnenhof Grossaspach
۰
۲
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Braunschweig
۴
۲
FC Viktoria Cologne
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Viktoria Zizkov
۰
۱
MFK Chrudim
Finished
۱۲:۴۵
FC Hradec Kralove
۲
۲
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۹:۳۰
1.sk Prostejov
۴
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavoj Vysehrad
-
-
SK Lisen
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia Croatia Cup
NK Slaven
-
-
NK Lokomotiva Zagreb
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Poland Ekstraklasa
GKS Piast Gliwice
-
-
Wisla Krakow
inprogress
۲۰:۰۰
KKS Lech Poznan
-
-
Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
LKS Lodz
۰
۱
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۷:۳۰
  Korea Republic K-League 2
Jeonnam Dragons
۱
۱
FC Anyang
Finished
۱۱:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۴:۰۰
Jeju Utd
-
-
Chungnam Asan FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Bucheon FC 1995
-
-
Daejeon Citizen FC
Cancelled
۱۴:۳۰
Jeonnam Dragons
-
-
FC Anyang
Cancelled
۱۴:۳۰
  Denmark 1st Division
HB Koege
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۳۰
BK Fremad Amager
۲
۲
Kolding IF
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
FC Bayern Munich
۳
۰
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۵:۳۰
SC Freiburg
۳
۲
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Premier League, Relegation round
SC Dnipro-1
۳
۱
FC Olimpik Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
  Ukraine Premier League, Championship round
FC Oleksandriya
۱
۰
FC Zorya Lugansk
Finished
۱۸:۳۰
Kolos Kovalivka
۰
۲
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB I
Paksi FC
-
-
Fehervar FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Diosgyori Vtk
-
-
Mezokovesd Zsory SE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Kisvarda FC
۱
۰
Ujpest FC
Finished
۱۹:۲۵
  Simulated Reality League Poland Ekstraklasa SRL
MKS Arka Gdynia Srl
۱
۱
LKS Lodz Srl
Finished
۱۴:۰۰
KS Gornik Zabrze Srl
۱
۰
Jagiellonia Bialystok Srl
Finished
۱۴:۰۰
Korona Kielce Srl
۲
۲
Wisla Krakow Srl
Finished
۱۴:۰۰
Wisla Plock Srl
۰
۲
Kghm Zaglebie Lubin Srl
Finished
۱۴:۰۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
FC Bayern Munich Srl
۳
۱
Fortuna Dusseldorf Srl
Finished
۱۵:۰۰
Hertha BSC Srl
۱
۰
FC Augsburg Srl
Finished
۱۵:۰۰
VfL Wolfsburg Srl
۲
۲
Eintracht Frankfurt Srl
Finished
۱۵:۰۰
1. Fsv Mainz 05 Srl
۱
۲
TSG 1899 Hoffenheim Srl
Finished
۱۵:۰۰
FC Schalke 04 Srl
۲
۴
Werder Bremen Srl
Finished
۱۵:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
NK Rudar Velenje
-
-
Jadran Dekani
inprogress
۲۰:۳۰
SK Slavia Prague B
۱
۲
SK Benesov
Finished
۱۲:۳۰
Fotbal Frydek Mistek
۲
۴
MFK Havirov
Finished
۱۲:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۲
۰
ND Gorica
Finished
۱۸:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
POFC Botev Vratsa
Finished
۱۸:۳۰
NK Celje
-
-
NK Triglav Kranj
inprogress
۲۰:۳۰
1.fc Viktorie Prerov
۳
۲
1 Hfk Olomouc
Finished
۱۳:۰۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
۳
۱
MFK Ruzomberok
Finished
۱۳:۳۰
PFC Cherno More Varna
-
-
FC Etar Veliko Tarnovo
Finished
۱۹:۳۰
Hnk Bilje
-
-
Nk Slavonac Tenja
inprogress
۲۰:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Gwangju FC (SRL)
۰
۱
Ulsan Hyundai FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Gangwon FC (SRL)
۲
۱
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Busan I Park (SRL)
۲
۴
Suwon Bluewings (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Saku Sporting
۰
۲
FC Lootos Polva
Finished
۱۷:۳۰
Nomme Kalju FC
-
-
JK Tallinna Kalev
inprogress
۲۰:۳۰
  Simulated Reality League UEFA Champions League SRL
FC Bayern Munich Srl
-
-
FC Barcelona Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Russia Liga Pro 6x6
Zheltie Tulpany
۱
۳
Ryzhiye Lisy
Finished
۱۰:۳۰
Ryzhiye Lisy
۳
۲
Zheltie Tulpany
Finished
۱۳:۳۰
Zheltie Tulpany
۵
۳
Sinie Ptitsy
Finished
۰۹:۳۰
Sinie Ptitsy
۴
۴
Zheltie Tulpany
Finished
۱۲:۳۰
Krasnie Maki
۵
۵
Belyye Rozy
Finished
۱۶:۳۰
Zelenie Berety
۶
۵
Belyye Rozy
Finished
۱۷:۳۰
Sinie Ptitsy
۳
۴
Ryzhiye Lisy
Finished
۱۱:۳۰
Ryzhiye Lisy
۳
۵
Sinie Ptitsy
Finished
۱۴:۳۰
Krasnie Maki
۲
۶
Zelenie Berety
Finished
۱۵:۳۰
Zelenie Berety
۶
۳
Krasnie Maki
Finished
۱۸:۳۰
Belyye Rozy
۳
۵
Krasnie Maki
Finished
۱۹:۳۰
Belyye Rozy
-
-
Zelenie Berety
Finished
۲۰:۳۰
Krasnie Maki
-
-
Zelenie Berety
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Krasnie Maki
-
-
Belyye Rozy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Zelenie Berety
-
-
Belyye Rozy
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Jogeva SK Noorus 96
۲
۰
Maardu Linnameeskond II
Finished
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Czech Republic 1. Liga SRL
SK Sigma Olomouc (SRL)
۲
۱
1 FK Pribram (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
FC Fastav Zlin (SRL)
۱
۳
FC Banik Ostrava (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
SK Slavia Prague Srl
۶
۱
FK Jablonec (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
FC Slovan Liberec (SRL)
۱
۲
1 FC Slovacko (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
FC Viktoria Plzen (SRL)
۲
۱
FK Mlada Boleslav (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Tallinna FC Flora
۲
۲
Paide Linnameeskond III
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Viimsi JK
۵
۰
Rakvere JK Tarvas
Finished
۱۷:۳۰
Nomme JK Kalju
۱
۰
Voru FC Helios
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Astana
-
-
Tobol Kostanay
Cancelled
۱۶:۳۰
Kairat Almaty
-
-
FK Kaspyi Aktau
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Ordabasy
-
-
Zhetysu Taldykorgan
Cancelled
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Kyzyl-Zhar SK
-
-
Taraz
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Irtysh Pavlodar
-
-
Okzhetpes Kokshetau
Cancelled
۱۶:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Baerum
-
-
Vard Haugesund
Cancelled
۱۸:۳۰
Asker
-
-
Notodden FK
Cancelled
۱۸:۳۰
Egersunds
-
-
Sotra SK
Cancelled
۱۸:۳۰
Bryne FK
-
-
Levanger
Cancelled
۱۸:۳۰
Fram Larvik
-
-
Nardo
Cancelled
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Adalh FC
-
-
AL Ittihad FC
Cancelled
۲۲:۳۰
Damac FC
-
-
AL Fateh SC
Cancelled
۲۲:۳۰
AL Hazem FC
-
-
AL Wehda FC
Cancelled
۲۲:۳۰
AL Faisaly FC
-
-
Abha Club
Cancelled
۲۲:۳۰
AL Ahli Saudi FC
-
-
AL Raed FC
Cancelled
۲۲:۳۰
AL Taawoun FC
-
-
AL Fayha FC
Cancelled
۲۲:۳۰
AL Hilal (KSA)
-
-
AL Shabab FC (KSA)
Cancelled
۲۲:۳۰
AL Nassr FC
-
-
AL Ettifaq FC
Cancelled
۲۲:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
San Lorenzo
-
-
Cerro Porteno
Cancelled
۲۱:۳۰
Club Guarani
-
-
Libertad Asuncion
Cancelled
۲۱:۳۰
12 De Octubre De Itaugua
-
-
General Diaz
Cancelled
۲۱:۳۰
Club Olimpia
-
-
Guairena FC
Cancelled
۲۱:۳۰
Nacional Asuncion
-
-
SOL De America
Cancelled
۲۱:۳۰
Club River Plate Asuncion
-
-
Sportivo Luqueno
Cancelled
۲۱:۳۰
  Norway 1st Division
Tromsoe IL
-
-
Hamarkameratene
Cancelled
۲۰:۳۰
  Norway Toppserien, Women
Valerenga
-
-
Kolbotn
Cancelled
۱۵:۳۰
Rosenborg BK Kvinner
-
-
Avaldsnes
Cancelled
۱۵:۳۰
Roea
-
-
Sandviken
Cancelled
۱۵:۳۰
Klepp
-
-
Lyn
Cancelled
۱۵:۳۰
Arna-Bjornar
-
-
LSK Kvinner
Cancelled
۱۵:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Alta IF
-
-
Hodd IL
Cancelled
۱۸:۳۰
Fredrikstad FK
-
-
Eidsvold TF
Cancelled
۱۸:۳۰
Kvik Halden FK
-
-
Senja
Cancelled
۱۸:۳۰
Brattvag
-
-
IF Floeya
Cancelled
۱۸:۳۰
Kjelsas
-
-
Skeid Fotball
Cancelled
۱۸:۳۰
Floro
-
-
Tromsdalen Uil
Cancelled
۱۸:۳۰
  Poland I Liga
Warta Poznan
-
-
OKS Stomil Olsztyn
Cancelled
۱۷:۳۰
GKS Tychy
-
-
PGE Gks Belchatow
Cancelled
۱۷:۳۰
Puszcza Niepolomice
-
-
Radomiak Radom
Cancelled
۱۷:۳۰
Miedz Legnica
-
-
GKS Jastrzebie
Cancelled
۱۷:۳۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
-
-
Odra Opole
Cancelled
۱۷:۳۰
Olimpia Grudziadz
-
-
Sandecja Nowy Sacz
Cancelled
۱۷:۳۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
-
-
Chrobry Glogow
Cancelled
۱۷:۳۰
Wigry Suwalki
-
-
Zaglebie Sosnowiec
Cancelled
۱۷:۳۰
Stal Mielec
-
-
MKS Chojniczanka Chojnice
Cancelled
۱۷:۳۰
  Japan J.League
Shimizu S-Pulse
-
-
Nagoya Grampus
Cancelled
۱۶:۳۰
Gamba Osaka
-
-
Kashiwa Reysol
Cancelled
۱۶:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Merani Tbilisi
-
-
FC Telavi
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Dila Gori
-
-
FC Saburtalo Tbilisi
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Chikhura Sachkhere
-
-
FC Dinamo Tbilisi
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
-
-
FC Locomotive Tbilisi
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Samtredia
-
-
FC Dinamo Batumi
Cancelled
۱۵:۳۰
  Japan J.League 2
Omiya Ardija
-
-
Giravanz Kitakyushu
Cancelled
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
-
-
Montedio Yamagata
Cancelled
۰۹:۳۰
V-Varen Nagasaki
-
-
Niigata Albirex
Cancelled
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
-
-
Matsumoto Yamaga FC
Cancelled
۱۰:۳۰
Tokyo Verdy
-
-
FC Ryukyu
Cancelled
۱۱:۳۰
  USA USL, Championship
Tampa Bay Rowdies
-
-
Philadelphia Union II
Cancelled
۲۳:۳۰
FC Tulsa
-
-
Tacoma Defiance
Cancelled
۲۳:۳۰
Atlanta United 2
-
-
Saint Louis FC
Cancelled
۲۳:۳۰
Birmingham Legion FC
-
-
Sporting Kansas City II
Cancelled
۲۳:۳۰
LAS Vegas Lights
-
-
New Mexico United
Cancelled
۲۳:۳۰
Louisville City FC
-
-
Charleston Battery
Cancelled
۲۳:۳۰
Memphis 901 FC
-
-
Charlotte Independence
Cancelled
۲۳:۳۰
North Carolina FC
-
-
New York Red Bulls II
Cancelled
۲۳:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
-
-
Hartford Athletic
Cancelled
۲۳:۳۰
Sacramento Republic FC
-
-
EL Paso Locomotive FC
Cancelled
۲۳:۳۰
San Antonio FC
-
-
Austin Bold FC
Cancelled
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید